İMPLANT CERRAHİSİ

İLERİ İMPLANT CERRAHİSİNDE doğru bilinen yanlışlar

 Umg Uysal Medikal & Siner Medikal Katkılarıyla Anatolian Otelde düzenlenen İleri İmplant Cerrahisinde Doğru bilinen yanlışlar konulu seminere diş hekimlerinden yoğun katılım oldu.Gün boyu süren etkinlikte İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Oral İmplantoloji Ana Bilim Dalında Öğretim Görevlisi Dr.Dt.B.Alper Gültekin’in sunumu ile gerçekleşti.

 Gültekin; ileri implant cerrahisine hekimlerin ilgisini ileri düzeyde olduğunu ve bu tür seminerlerin Gaziantep ve çevre illerinde devam edeceğini belirtti. Cumartesi olmasına karşın 100’ e yakın hekimin katıldığı seminerde diş hekimleri oda başkanı Dt. Hasan KARABAY; Değerli Meslektaşlarım bugün sıklıkla karşılaştığımı önemli bir konuda İstanbul dan gelen değerli bir hekim meslektaşımız bizleri doğru bildiğimiz yanlışlar konusunda aydınlatacak verimli bir seminer geçmesi ve bu tür eğitimlerin bölgemizde artması dileğiyle sözü hocamıza bırakıyorum dedi.

 Sinan ERYILMAZ; Katılan hocalarımıza teşekkür eder bu tür seminerlerin önümüzdeki sezon boyunca devam edeceğinin bilgisini verdi. Değerli Diş Hekimlerimizin ve Diş Hekimi Asistanlarımızın Kurban Bayramını Kutluyorum dedi.

13.10.2014Copyright Gaziantep Diş Hekimleri Odası 2014 - Tüm Hakları Saklıdır