ODAMIZIN YAPMIŞ OLDUĞU ANLAŞMALAR

DR.KAHRAMAN ASLANOĞLU'NUN İŞLETTİĞİ PETROL OFİSİNDE (ESKİ KİLİS GARAJI ÜSTÜ İNÖNÜ CAD. NO:50) TÜM MESLEKTAŞLARIMIZA %4 ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.BİLGİLERİNİZE

 

Türk Dişhekimleri Birliği ile POAŞ arasında gerçekleştirilen bir  sözleşme ile dişhekimlerinin Petrol Ofisi istasyonlarından alacakları akaryakıtlarda, Türkiye genelinde tüm Petrol Ofisi istasyonlarında pompa başına indirim uygulanacaktır.

Bunun için meslektaşlarımızın aşağıdaki prosedürü tamamlayarak sisteme dahil olmaları gerekmektedir.

TÜRK DİŞHEKİMLERİ BİRLİĞİ 

***

TÜRK DİŞHEKİMLERİ BİRLİĞİ İLE POAŞ ARASINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN SÖZLEŞME UYARINCA SİSTEME GİREBİLMEK İÇİN TAMAMLANACAK PROSEDÜR

POSİTİVE CARD

Birliğimize bir dağıtım maliyeti olmaması için özel logolu kart istenmemiş, o yüzden de meslektaşlarımız  isterlerse hali hazırda kullandıkları Positive Card’larını kullanmaya devam edebilecek, kartı bulunmayanlar Petrol Ofisi istasyonlarından yeni bir  “Positive Card”  kart alabileceklerdir.

CEP TELEFONU İLE ŞİFRE TEMİNİ

Positive Card Şifrenizi kısa mesaj ile öğrenmek için  AKTIF  ve bir boşluk bırakarak 16 haneli Positive Card numarasını, tekrar bir boşluktan sonra AD ve SOYAD yazıp 7627’ye kısa mesaj gönderiniz.

 POAŞ İNTERNET SAYFASINDAN; KURUMSAL BAŞVURU

Positive Card avantajlarından yararlanmak için aşağıdaki adımları izleyerek başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.

www.positivecardkurumsal.com.tr veya www.positivecardkurumsal.com adresine giriniz.Kurumsal Başvuru kısmındaki “Kurum kodu” bölümüne, TDB için verilmiş, mailinize gönderilen özel şifreyi yazıp, Kullanım şartlarını okudum ve kabul ediyorum” kutucuğunu işaretleyiniz. Giriş ekranına, Positive Card numaranızı ve kart şifrenizi giriniz. Açılan başvuru formundaki  kişisel bilgiler alanını doldurunuz. Bu alanda girilen cep telefonu numaranıza bir doğrulama kodu gelecektir. Cep telefonunuza gelen şifreyi ekrana girip, DEVAM butonuna basılacaktır.

Onaylama ekranın görüntülenmesi ile başvuru işleminiz sonuçlanmış olacaktır.

 

AYINTAP BAKLAVALARI İLE ODAMIZIN YAPMIŞ OLDUĞU ANLAŞMA İLE DİŞHEKİMLİĞİ KARTINI GÖSTERMEK KAYDI İLE %20 İNDİRİM UYGULANACAKTIR.

SAHAN RESTURANT İLE ODAMIZIN YAPMIŞ OLDUĞU ANLAŞMA İLE DİŞHEKİMLİĞİ KARTINI GÖSTERMEK KAYDI İLE %15 İNDİRİM UYGULANACAKTIR.

KIRKAYAK ANTEPEVİ VE BAROLAR LOKALİ İLE ODAMIZIN YAPMIŞ OLDUĞU ANLAŞMA İLE DİŞHEKİMLİĞİ KARTINI GÖSTERMEK KAYDI İLE %20 İNDİRİM UYGULANACAKTIR.

ODAMIZIN HASTANELER İLE YAPMIŞ OLDUĞU ANLAŞMALAR


Copyright Gaziantep Diş Hekimleri Odası 2014 - Tüm Hakları Saklıdır