BAŞARILI 25. Gurur Yılı

Grand Otelde düzenlenen Diş Hekimliği Haftası Etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen bilimsel etkinliklere yoğun katılım oldu.25 Yılını Dolduran Diş Hekimi Reşat Kılboz ile Diş Hekimi Ekrem Yıldız’a plaketleri verilerek meslekte geçirdikleri başarılı yıllar için teşekkür edildi.

 

Törende bir konuşma yapan Kılboz ”25 yılı bir çırpıda geçirdik.Bu süreçte hem mesleğimde hem dostluklarımda çok güzel ilişkiler oluşturduk.Mesleğimizle gurur duyuyorum. Hem sağlığın hem estetiğin ön planda olduğu bir ağrının gece boyu uyutmadığı bir gülüşün kişiyi nasıl değiştirdiğini çok iyi bilen mesleğin neferlerindenim.Bu gün de mesleğimizin 25. Yılını doldurmuş olmanın mutluluğunu başta meslektaşım eşim Dt.Nuray Kılboz ve sizlerle paylaşıyorum dedi.

 

25.Yıl plaketini alan Diş Hekimi Ekrem Yıldız ise “ Benim için büyük sürpriz oldu. Bir çırpıda 25.yılı geçirdiğimi gördüm. Mesleğe dün başlamış gibiyim. Çok güzel bir mesleği seçtiğimin farkındayım. Her gün hastalarla güne başlayıp gün bitiminde tatlı bir yorgunlukla evime gitmenin ve şifa ile onların duasını aldığımı bilmek beni mutlu ediyor. Plaket içinde başta Oda Başkanımız Hasan Karabay ve tüm yönetime teşekkür ediyorum dedi.

02.10.2015Copyright Gaziantep Diş Hekimleri Odası 2014 - Tüm Hakları Saklıdır