Sorunları Birlikte Çözeceğiz

Gaziantep Ak Parti  milletvekili Nejat Koçer, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve Ak Parti adayları Diş Hekimleri Odasını ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu.

 

Ziyarette karşılıklı görüş alışverişi esnasında sorunları aktaran Diş Hekimleri Oda Başkanı Hasan Karabay Sağlık Bakanlığında Diş Hekimlerinin sorunlarını rahat anlatacağı ve geleceği ile ilgili önerilerin tartışılacağı bir yetkili mercinin bulunmasını istedi.

Başhekimlerin atanmasında Odamızın da fikrinin sorulması. Artan Diş Hekimi sayısı ve yeni açılan Diş Hekimliği Fakültesi mezunlarının geleceğinin ülke ihtiyaçlarına göre belirlenmesi.

KHK Genel Sekreteri Doç. Dr. Hayati Deniz’ in Diş Hekimlerini ilgilendiren her tür konuda karşılıklı mutabakatından dolayı memnuniyetimizi bildirmek isteriz.Sağolsunlar.Her konuda karşılıklı birlikte çalışmaktayız.

ADSM İhalelerinde şehrimizin teknisyenlerinin yaşadığı sıkıntıları aktarmak istiyoruz.Çözüm yollarını seçimler sonrası Sağlık Bakanlığına  yapacağımız başvuruda ihaleleri,ADSM de görev yapan hekim maaşları ile gece nöbetleri,gece nöbetlerinde yaşanan sıkıntıları anlattık.

Son olarak Özel diş kliniklerinden de hizmet alımı konusu karşılıklı tartışıldı.Samimi bir ortamda geçen görüşmede karşılıklı olarak görüş alışverişinde bulunuldu.

05.10.2015Copyright Gaziantep Diş Hekimleri Odası 2014 - Tüm Hakları Saklıdır