Gaziantep Diş Hekimleri Muhteşem Baloda buluştu

Gaziantep Diş Hekimleri Odası “Toplum Ağız ve Diş Sağlığı Haftası” etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği baloda diş hekimleri son derece renkli, keyifli, eğlenceli, unutulmaz bir gece geçirerek doyasıya eğlendi.

Gaziantep  Grand Otelde düzenlenen baloya Gaziantep Diş hekimleri Odası Başkanı Dt. Hasan Karabay, yönetim kurulu üyeleri ve eşleri, İstanbul’dan eğitim için katılan kamu ve özel çalışan diş hekimleri, Gaziantep Diş hekimliği Fakültesi öğrencileri,katıldı.

Davetliler ile tek tek ilgilenerek geceye ev sahipliği yapan Gaziantep  Diş hekimleri Odası Başkanı Dt. Hasan Karabay, “Odamızın geleneksel olarak düzenlediği ‘Diş hekimliği Balosu’nun 106. Yılını kutladığımız bu geceye hoş geldiniz, şeref verdiniz dedi. Bu gün, yoğun ve stresli geçen çalışma hayatımızdan bir gece bile olsa uzaklaşmış olmak hepimize iyi gelecektir. Geçtiğimiz yıldan bu güne çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürdük. Bu süre içerisinde aramızdan ebediyete göç eden arkadaşlarımızı rahmetle anıyorum. Bu gecenin düzenlenmesinde emek veren ekibime, yönetim ve denetim kurulu üyelerime çok teşekkür ediyorum.Güzel eserlerin seslendirildiği parçalar eşliğinde unutulmaz gece yaşayan diş hekimleri ile davetliler gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlenme fırsatı buldu.

 

22.11.2014Copyright Gaziantep Diş Hekimleri Odası 2014 - Tüm Hakları Saklıdır