ODAMIZDAN COŞKULU DİŞ HEKİMLİĞİ HAFTASI KUTLAMASI

Gaziantep-kilis diş hekimleri odasından coşkulu diş hekimliği haftası kutlaması. Bilimsel diş hekimliğinin 106. Yılı kutlamaları; 21 kasım cuma günü grand otel kongre salonunda coşkuyla başlayarak geniş Bir katılımla gerçekleşti.

Bilimsel sunumlar, sohbetler, Oda Başkanı Diş Hekimi Hasan KARABAY’ın ve Diş Hekimi Murat Özkaya’nın ney eşliğindeki şiir dinletileri ve Diş Hekimi neyzen Aziz Zafer Tekin’in ney dinletisi ile gayet renkli bir şekilde gerçekleştirildi. Aynı günün akşamı şehir dışından gelen hocaların da katılımlarıyla düzenlenen gala yemeği ve eğlencesi tam bir düğün havasında geçti.

Gaziantep Kilis Diş Hekimleri odası başkanı Diş Hekimi Hasan KARABAY; gecenin ardından yaptığı açıklamada katılımlarıyla renk katan ve onur veren İl Sağlık Müdür Yardımcısı Özgül BALIK hanımefendiye, tüm konuklara, büyük özveri ile geniş katılım sağlanması için görev yapan meslektaşlarıma, özellikle Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Güngörmüş beyefendiye ve katılımlarıyla destek veren Diş Hekimli Fakültesi’nin bütün değerli öğretim görevlisi hocalarına yürekten teşekkürlerini iletti. Başkan Hasan KARABAY diş hekimliğinin 106. yılı dolayısı ile yaptığı açıklamada ise; tüm meslektaşlarına Diş Hekimliği mesleğini daha nice güzel, mutlu, sağlıklı senelerde icra etmelerini dilediğini belirtti. 

21.11.2014Copyright Gaziantep Diş Hekimleri Odası 2014 - Tüm Hakları Saklıdır